Najnowsze komentarze
molas 650 do zdjęcia: Honda SLR 650
mam też selera z 97 już pół roku i...
Bazylijka do zdjęcia: Honda SLR 650
Witam!!! Pozdrawiam w nowym roku!...
no ładny jaszczur :D z tego co w...
Jesteście nienormalnymi fanatykami...
I tam, żadni wzrokowcy - faceci to...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>

10.02.2011 11:57

In God's Hands ...

Krótkie wspomnienie o Jeremy'm Lusku ...

Witam, dawno mnie tu nie było, ale nie mogłam odpuścić wpisu w rocznicę śmierci Pitbulla.

7 lutego 2009 roku czas na zegarze wyznaczającym przejazd zawodników w San Jose pokazał trzy zera. W tej chwili Jeremy Lusk nie wylądował Hart Attack Indian Backflip'a ...
 Zawody jak każde inne, mnóstwo ludzi - to w końcu FMX, jedna z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych odmian freestyle'u. Nikt nie spodziewał się tragedii, która zakończy swoją historię na cmentarzu. Jeremy Lusk był jednym z najlepiej rokujących freestyle'owców. Miał genialny styl, potrafił robić tricki, które dla starych wyjadaczy były problemem. Miał 25 lat czyli całe życie przed sobą ...Jeździł w ekipie Metal Mulisha, świetnie zorganizowanej, składającej się z najlepszych.
Miał na swoim koncie osiągnięcia takie jak .. brąz w ESPN Moto X Championships FMX, złoto w X Games FMX, srebro w X Games Best Trick, złoto X Games Mex FMX, złoto w X Games Mex Best Trick, brąz w Dew Tour Salt Lake City, brąz w Dew Tour Orlando, brąz w Dew Tour Overall Standings, brąz w Red Bull X Fighters Mexico, brąz w Red Bull X Fighters Texas, 4 miejsce w Red Bull X Fighters Spain, brąz w Red Bull X Fighters Spain Best Trick, srebro w Red Bull X Fighters Germany, 4 miejsce w Red Bull X Fighters Poland, 4 miejsce w Red Bull X Fighters Overall Standings. A to wszystko w ciągu 2008 roku. To był dopiero początek dominacji Pitbulla ... Niestety wypadek na Kostaryce, zakończył się 3 dniową walką o życie Jeremy'ego. Zakończono tą walkę 10 lutego 2009 roku. Dokładnie 2 lata temu. To były 3 trudne dni dla światka FMX i ludzi zarażonych tym bakcylem.
Trudny sport, silni ludzie, genialna atmosfera. To jest Freestyle Motocross.
Niestety już bez Pitbulla ...

In God's Hands ...

Zapraszam na swoją nową stronę ... http://underground-styles.blogspot.com/ ...

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz

Kategorie